docman.ir

کاربر گرامی،

قبل از سفارش کتاب ابتدا برای مشاهده لیست وبسایت های دانلود کتب لاتین بصورت رایگان عضو کانال داکمن در تلگرام شده و کتب مورد نیاز خود را در سایت های معرفی شده جستجو کنید. در صورتی که فایل کتاب مورد نظر شما موجود نبود و یا اینکه سفارش شما مربوط به سال های اخیر و بسیار جدید است آنگاه مطابق دستور العمل زیر سفارش دهید.

آدرس کانال داکمن جهت مشاهده لیست سایت های دانلود رایگان کتاب لاتین

http://telegram.me/docmanir

شناسه کانال داکمن docmanir@

شما می توانید از هر ناشری و هر پایگاهی و هر سال انتشاری به داکمن سفارش کتاب بدهید. برخی از پایگاه ها و ناشران معروف که داکمن می تواند از آنها بر اساس سفارش شما، کتاب تهیه کند را در این لینک ببینید.

عمدتا کتاب هایی قابل تهیه می باشند که آنلاین بوده و نسخه دیجیتالی از آنها در اینترنت موجود باشد برای این منظور و اطلاع از آنلاین بودن و یا نبودن کتاب مورد نظر خود حتما به این سایت Worldcat مراجعه کنید و اطلاعاتی  در مورد آنلاین بودن کتاب، قبل از سفارش کتاب بدست آورید.

توجه فرمت کتاب های قابل تهیه PDF – EPUB – AZW – MOBI می باشد.

فایل های کتاب عموما بصورت اسکن بوده و قابلیت کلیک روی کلمات میسر نمی باشد.

شما می توانید فرمت های مختلف کتاب مانند ایپاب و موبی و .. را با نرم افزار کالیبری به پی دی اف تبدیل کنید. لینک نرم افزار

برای مطالعه فایل های ایپاب EPUB می توانید از نرم افزار رایگان ایپاب ریدر استفاده نمایید . لینک نرم افزار EPUB-reader

برای مطالعه فایل های پی دی اف در صورتی که اکروبات ندارید می توانید از فاکسیت استفاده نمایید لینک نرم افزار

روند سفارش تا فراهم آوری :

- به دلیل مشکلات معمول و قطعی سامانه های ایمیل دانشگاهی، برای ثبت نام و سفارش حتما از ایمیل های جیمیل یا یاهو استفاده کنید.

1- شما: ابتدادر سایت ثبت نام نمایید. توجه : اگرچه سفارش کتاب و پیگیری موارد مربوطه، مطابق تصویر زیر از طریق ارسال ایمیل صورت می گیرد اما توصیه می شود قبل از ارسال سفارش از طریق این لینک ثبت نام  در سایت ثبت نام کنید. توجه: رمز توسط ایمیل برای شما ارسال می شود. آن را در جایی یادداشت نمایید

2- شما: ارسال سفارش به ایمیل داکمن، طبق دستور العمل از طریق ارسال ایمیل همانند تصویر زیر. توجه به جای book name نام کتاب را بطور کامل وارد نمایید
3- داکمن: ارسال ایمیل به شما حاوی in progress و یا در دست بررسی به معنی اینکه درخواست شما در حال بررسی قرار دارد. حتما منتظر این ایمیل باشید.

4- داکمن: ارسال ایمیل به شما حاوی ۱- اطلاعات دقیقتر در مورد مشخصات کتاب ( و اینکه کتاب یکپارچه است یا برای هر فصل فایل مجزایی دارد) ۲- اعلام موجود بودن کتاب ۳- هزینه کتاب – لینک تعرفه های تهیه کتاب ۴- لینک پرداخت آنلاین هزینه نهایی فراهم آوری کتاب 

توجه : در صورتی که در این مرحله ایمیلی به شما ارسال نشود به معنی آن است که کتاب مورد سفارش، آنلاین نبوده و امکان فراهم آوری ندارد.

5- شما: ارسال ایمیل به داکمن حاوی ۱- کد رهگیری  ۲- شماره فاکتور پرداخت موفق

6- داکمن: ارسال ایمیل حاوی لینک دانلود کتاب به شما – در مورد کتاب هایی که تک فایل بودند و اعلام می شود “تهیه شده اند” تا 3 روز بعد از پرداخت وجه منتظر ایمیل داکمن برای دریافت فایل باشید. در مورد کتاب هایی با بیش از 20فصل بعد از پرداخت وجه تا 4 روز و در مورد کتاب هایی که بصورت دلاری باید خریداری شود و هزینه ان متفاوت از تعرفه رایج و معمول داکمن می باشد، تا 5 روز بعد از پرداخت وجه منتظر ایمیل حاوی فایل کتاب باشید.

از لحظه دریافت درخواست شما از طریق ایمیل، با توجه به دشوار بودن تهیه کتب لاتین، فقط یک هفته زمان نیاز داریم تا وضعیت سفارش شما را اعلام نماییم. در طی این مدت، لیست کتب اعضا را  با دقت بررسی می کنیم. اگر کتاب مورد نظر یافت شد، با دارنده آن تماس می گیریم. همچنین به برخی از اعضای فعال ایمیل می زنیم و سفارش شما را اطلاع رسانی می کنیم و درخواست خرید آن را اعلام می نماییم. تمام این عملیات، در راستای عمل به تعهد تهیه سفارش کتاب شما در کمتر از یک هفته از دریافت سفارش انجام می شود. بعد از دریافت اولین استعلام، شما را مطلع می سازیم.

در ارسال سفارش، سعی کنید تمام موارد مورد نیاز را به دقت و به ترتیب گفته شده پر نمایید تا کتاب مورد نظرتان به سرعت تهیه شود. اگر کتاب سفارش داده شده شما قابل تهیه نباشد، به شما ایمیلی ارسال نخواهد شد و عملیات وارد فاز 4 نخواهد شد.

توجه: از ارسال مجدد ایمیل برای تاکید سفارش قبلی و یا فرمت های دیگر ارسال سفارش خودداری نمایید. برای هر کتاب یک ایمیل مجزا ارسال کنید. ما نیز پاسخ ها را به همان ایمیل ارسالی شما  می فرستیم و نیازی به ارسال ایمیل مجدد در این رابطه نیست.

مشاهده تعرفه و هزینه فراهم آوری کتاب لاتین

همانطور که می بینید طبق تصویر زیر subject عنوان ایمیل بایستی نام کتاب مورد سفارش باشد

همه موارد درخواست در تصویر زیر را با دقت ارسال نمایید تا سفارش شما بررسی شود

فایل ارسالی می تواند فرمت های مختلفی داشته باشد. PDF – EPUB – AZW – MOBI . اگر نوع فایل مهم نیست برای مورد 7 بنویسید is not important

Untitled2

دسته بندی: سفارش