تعرفه سفارش کتاب:

حالت اول: کتاب بصورت یک فایل یکپارچه شامل همه فصل ها می باشد که در این حالت تعداد فصل های کتاب مهم نیست و دارای تعرفه ثابت  30 هزار تومان برای یک کتاب با هر تعداد فصل، صفحه و هر میزان حجمی است.

حالت دوم: کتاب بصورت یک فایل نبوده و برای هر فصل از کتاب در سایت ناشر، یک فایل مجزا وجود دارد که در این حالت تعداد فصل های کتاب مهم و در تعرفه کتاب تاثیر گذار است. بعد از سفارش، در صورتی که شما نوع کتاب سفارش داده شده را ندانید (در اکثر موارد در سایت ناشر نوع کتاب مشخص است)، توضیحات تکمیلی برایتان ارسال خواهد شد.

توجه: اگر کتاب مورد نظر شما بصورت فصل های مجزا در وبسایت های ناشران بین المللی وجود دارد و یا هر فصل دارای شناسه دیجیتال DOI منحصر بفرد می باشد و شما به کل کتاب احتیاج ندارید، می توانید فصل های مورد نظر خود را انتخاب نموده و آن را سفارش دهید.

در نهایت، تعرفه فراهم آوری کتاب از نوع دوم بدین شرح است. هزینه سفارش کتاب های با ۲۰ فصل و کمتر از آن 30 هزار تومان و کتاب های ۲۱ تا ۴۰ فصل، 50 هزار تومان می باشد.

حالت سوم: تهیه کتاب به روش معمول و از طریق دسترسی مستقیم به انتشارات کتاب میسر نیست و دسترسی به کتاب تنها از طریق همکاران خارجی با پرداخت دلار قابل تهیه است که قبل از تهیه کتاب مراتب و هزینه تهیه کتاب به اطلاع سفارش دهنده خواهد رسید وتنها در صورت تمایل تهیه می شود.